Agroskład- Partner nowoczesnego rolnika
Innowacyjny, wydajny i niezawodny sprzęt jest nieocenionym wsparciem dla każdego rolnika. Jako autoryzowany dealer marki New Holland zapewniamy naszym Klientom dostęp do najnowszych rozwiązań w sektorze maszyn rolniczych, ciągników oraz części zamiennych – wszystkiego, co niezbędne nowoczesnemu rolnictwu. Zapewniamy również fachowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny Naszym partnerom.

Nasi partnerzy

Klienci Agroskład mają dostęp do atrakcyjnych promocji na sprzęt rolniczy różnych producentów oraz finansowania fabrycznego od 0%. Dysponujemy także własnym sklepem z częściami zamiennymi z dostawą do klienta.

Autoryzowany dealer New Holland

W naszej ofercie znajdują się ciągniki, kombajny, prasy marki New Holland oraz maszyny rolnicze najlepszych marek Unia Group; KUHN; Kongskilde; Weidemann; PRONAR; URSUS; POMOT; Pottinger; Joskin; Metaltech; Wielton; Krukowiak; ExPom; POM Brodnica; CYNKOMET; Volant; Metal-technik; Akpil; Dozamech; M-Rol; Zuptor; MANDAM.

CIĄGNIKI

– W ofercie firmy znajdziecie Państwo zarówno ciągniki o wszechstronnym przeznaczeniu, jak również takie o wysokiej specjalizacji. Oprócz rozwiązań zapewniających satysfakcję przy regularnej pracy możecie Państwo skorzystać z ciągników dedykowanych danym typom działalności. Nasi przedstawiciele chętnie opowiedzą więcej na temat ciągników, wyposażenia i przedstawią indywidulaną ofertę przygotowaną specjalnie pod klienta. Tutaj znajdą Państwo listę katalogów najpopularniejszych modeli, wybierz konkretną serię i zapoznaj się z katalogiem w wersji PDF

Posiadamy w ofercie również traktory używane.

 • Rolnicze – szeroka gama traktorów spełniająca oczekiwania każdego gospodarstwa
 • Sadownicze – mniejsze gabaryty, dostosowane do pracy w sadzie.
 • komunalne – niewielki ciągnik przeznaczony do utrzymania terenów zielonych i do prac komunalnych.
 • Używane – przekierowanie do olx lub otomoto

Kombajny

– Nasza oferta odpowie na różnorodne potrzeby każdego rolnika – tego posiadającego małe gospodarstwo jak i dla większych upraw. Oferujemy kombajny nowe i używane. Budowa naszych maszyn zapewnia komfortową pracę z wysoką wydajnością i efektywnością. New Holland dostarcza również hedery przeznaczone do zbioru kukurydzy.

Prasy

– Jeżeli poszukujecie Państwo pras do słomy, siana, zielonki, które umożliwią optymalne wykorzystanie sprzętu, zapoznajcie się z modelami marki New Holland. Zgodnie z indywidualnymi potrzebami rolnika dopasować można model wyposażenie i parametry każdej prasy.

Ładowarki teleskopowe

– Profesjonalna alternatywa dla ładowacza czołowego, wspierająca liczne działania w gospodarstwie i przedsiębiorstwie. Praktyczna pomoc przy przeładunku, transporcie, dokarmianiu zwierząt i w pracach budowlanych.

Sieczkarnie

– Inwestycja w nasze sieczkarnie samojezdne zapewni Państwu najwydajniejsze zbiory plonów. Maszyna dopasowuje długość cięcia do potrzeb klienta. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych silników zmniejszone zostało zużycie paliwa a maszyna została najekonomiczniejsza na rynku. Komfortowa kabina pozwala na efektywną i wygodną prace. Skontaktuj się z naszymi przedstawicielami w celu skonsultowania opcji.

Maszyny rolnicze

Uprawa i siew – Oferujemy Państwu maszyny niezbędne podczas upraw i siewu:

 • Uprawa – uniwersalne maszyny przedsiewne w tym nowoczesne pługi o niskim współczynniku oporu orki oraz agregaty zapewniające dokładne rozdrobnienie i spulchnienie gleby. W ofercie firmy Agroskład znajdą Państwo zróżnicowane maszyny od marek światowych po lokalnych producentów. Nasi doradcy chętnie pomogą dobrać typ maszyny do ciągnika, typu gleby i indywidualnych potrzeb każdego rolnika.
 • Zestawy uprawowo-siewne – W ofercie posiadamy zestawy uprawowo-siewne które łączą funkcje rozdrobnienia, spulchnienie ziemi oraz siewu.
 • Siewniki – maszyna zapewnia wydajny i precyzyjny wysiew nasion w glebie. W zależności od potrzeb oferujemy siewniki mechaniczne i pneumatyczne najlepszych marek.
 • Uprawa uproszczona – wykorzystanie uprawy bezorkowej wymaga doświadczenia i rozsądku ze strony rolnika dzięki czemu oszczędza czas i ogranicza koszty uprawy. Używając nowoczesnych i do tego celu skonstruowanych połączeń bron, kultywatora, siewnika oraz wału zapewnia odpowiednią uprawe i siew pola za jednym przejazdem.

Linia zielonkowa

 • Kosiarki – jako podstawowa maszyna w linii zielonkowej wbrew pozorom wybór optymalnej maszyny nie jest prosty. W zależności od potrzeb warto rozważyć nabycie kosiarki bijakowej, dyskowej, bębnowej, tylnej  lub frontalnej oraz dopasowanie odpowiedniej szerokości roboczej w celu zoptymalizowania procesu koszenia.
 • Przetrząsacze – maszyny do przyśpieszania procesu suszenia zielonek występują w kilku opcjach: zaczepiane, zawieszane.
 • Zgrabiarki – zgrabiarki karuzelowe umożliwią szybkie podgrabienie zielonki lub siana. Nasi przedstawiciele chętnie pomogą w doborze maszyny.
 • Owijarki – owijarki do bel zapewnią skuteczne owinięcie bel. W ofercie posiadamy owijarki stacjonarne i samozaładowcze.
 • Przyczepy zbierające – ekonomiczny zbiór kiszonek w gospodarstwie.
 • Wozy paszowe – efektywne żywienie zwierząt dzięki precyzyjnie przygotowanej mieszance TMR

Nawożenie

 • Rozsiewacze – rozsiewacze nawozów sztucznych zapewniają precyzyjne i oszczędne dozowanie nawozów mineralnych. Wybierając maszynę warto rozważyć system PLM dzięki czemu generujemy dodatkowe oszczędności w gospodarstwie. Precyzyjny wysiew nawozu gwarantuje optymalne plonowanie.
 • Rozrzutnik obornika – przeznaczone do nawozów organicznych, wymagają solidnej konstrukcji i precyzji wykonania. Warto skonsultować wybór z doradcą, i w zależności od potrzeb pojemność maszyny i rodzaj adaptera rozrzucającego.
 • Opryskiwacze – to maszyna która przez ostatni czas zyskała ogromne znaczenie w ochronie, ale też w dokarmianiu roślin. Dzięki coraz bardziej rozbudowanym systemom mamy możliwość dawkowania bardzo precyzyjną, a zarazem niską dawką środków ochrony roślin.

Transport

 • Przyczepy – maszyny o nowej konstrukcji i szerokiej gamie ładowności oraz różnych typach podwozia do przewozu płodów rolnych z możliwością ich wyładunku.
 • Wozy asenizacyjne – w połączeniu z aplikatorami doglebowymi i systemami napełniania typu JUMBO tworzą nowoczesne maszyny sprzęgnięte z ciągnikiem. Taki zestaw  umożliwia bez ingerencji fizycznej operatora możliwość wprowadzania płynnej gnojowicy w glebę.