Dajemy fundament nie tylko rolnictwu

Wydajne rolnictwo musi korzystać z najnowocześniejszych rozwiązań agrotechnicznych. Liczy się nie tylko wydajny sprzęt, ale także odpowiedniej jakości materiał siewny, nawozy, środki ochrony roślin czy też profesjonalna obsługa serwisowa.  Materiały budowlane jakie zapewniamy naszym klientom to fundament sukcesu w gospodarstwie rolnym i nie tylko. Wszystko to znajduje się w stałej ofercie firmy Agroskład – Partnera nowoczesnego rolnika.

Agroskład ma ponad 30-letnie doświadczenie w branży. Firma powstała w 1990 roku w Ujeździe. Dziś mamy także swoje oddziały w Łowiczu i Tuszynie. Zapewniamy dostęp do najskuteczniejszych produktów dla rolnictwa, co pozwoliło nam osiągnąć silną pozycję na rynku i stworzyć rozpoznawalną markę.

W ofercie Agroskład rolnik znajdzie kwalifikowany materiał siewny – zdecydowanie najlepsze rozwiązanie dla zapewnienia jakości plonów i zwiększenia opłacalności produkcji. Prowadzimy specjalny dział poświęcony środkom ochrony roślin, który oferuje naszym Klientom pełne doradztwo przy wyborze odpowiednich produktów chemicznych. Zajmujemy się dystrybucją nawozów, w tym nawozów marki własnej: nawozu dolistnego  AgroTop 15-18-18 oraz wielkoskładnikowego Rolavit (zboża, kukurydza, rzepak).

Agroskład to także dobry adres dla rolników chcących zainwestować w unowocześnienie swojego parku maszynowego. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem marki New Holland, ale oferujemy również maszyny i sprzęt rolniczy innych czołowych producentów. Jednocześnie zapewniamy fachowy serwis gwarancyjny, pogwarancyjny oraz sprzedaż części zamiennych do maszyn.

Ważną częścią firmy Agroskład jest także dział materiałów budowlanych. Oferujemy ich sprzedaż zarówno w swoich oddziałach, jak i w sklepie marki Majster Plus w Tuszynie.

Agroskład to przede wszystkim wykwalifikowana, doświadczona, wykształcona kadra pracowników, która doradza naszym Klientom i pomaga im w wyborze najlepszych rozwiązań dla nowoczesnego, wydajnego gospodarstwa.

agrosklad-108
agrosklad-3
agrosklad-29