Przedstawiciel handlowy – oddział Tuszyn

Agroskład
Dodane 3 tygodnie dni temu

Firma AGROSKŁAD (oddział Tuszyn) zatrudni przedstawiciela handlowego

Masz żyłkę do handlu? Chcesz zdobyć nową wiedzę i doświadczenie? Dołącz do naszego zespołu!

Opis stanowiska:
– utrzymywanie relacji z klientami
– przygotowywanie ofert handlowych,
– prowadzenie negocjacji

PRACA W TERENIE

Wymagania:
– mile widziane doświadczenie w handlu
– mile widziana wiedza z branży rolniczej lub budowlanej
– prawo jazdy kat. B,

Gwarantujemy:
– wynagrodzenie + premia
– stałą umowę o pracę
– profesjonalne szkolenia,
– niezbędne narzędzia do pracy.

Masz pytania? Zadzwoń 509 307 560
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na marketing@agrosklad.com.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli:
„Zgadzam się na przetwarzanie przez P.H. „Agroskład” sp. jawna. moich dodatkowych danych osobowych zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym(tj. danych wykraczających poza katalog danych wynikających z Kodeksu pracy np., wizerunek i inne dane) w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Zostałem/am poinformowany/a o przysługujących mi prawach, celu i okresie przetwarzania danych. Wiem, że moja zgoda może zostać wycofana w każdym czasie. Wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne.”