Przedstawiciel handlowy – dział maszyn budowlanych

Agroskład
Dodane 1 tydzień dni temu

Opis stanowiska:
– sprzedaż maszyn budowlanych
– doradztwo techniczne
– sporządzanie ofert do klientów
– utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
– pozyskiwanie nowych klientów

Wymagania:
– mile widziana znajomość branży budowlanej (maszyny budowlane)
– dyspozycyjność, odpowiedzialność, komunikatywność
– umiejętność pracy w zespole
– prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
– stałą umowę o pracę na pełen etat
– atrakcyjny system wynagrodzeń zależny od osiąganych wyników
– podstawowe narzędzia (telefon, komputer, samochód)
– możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego
– pracę w młodym zgranym zespole

CV prosimy wysyłać na adres: ewa.jablonska@agrosklad.com.pl

Więcej informacji uzyskacie Państwo dzwoniąc pod nr tel. 792 944 944

Do każdego przesłanego CV i listu motywacyjnego w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji proszę dołączyć klauzulę na przetwarzanie danych (tekst poniżej):

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko przedstawiciel handlowy przez Przedsiębiorstwo Handlowe „Agroskład” Włodzimierz Jabłoński, Jacek Kaczuba spółka jawna, Józefin 39, 97-225 Ujazd, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).”