Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży ciągników i maszyn rolniczych.

Agroskład
Dodane 1 miesiąc dni temu

PH AGROSKŁAD (Centrala Ujazd) poszukuje osoby na stanowisko Przedstawiciela Handlowego ds. sprzedaży ciągników i maszyn rolniczych.

Masz żyłkę do handlu? Chcesz zdobyć nową wiedzę i doświadczenie? Dołącz do naszego zespołu!

PODSTAWOWE ZADANIA

  • Sprzedaż bezpośrednia ciągników i maszyn rolniczych (wiodących producentów) do klientów i aktywne poszukiwanie nowych gospodarstw
  • Budowanie oraz podtrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • Praca w środowisku CRM
  • Samoorganizacja pracy w terenie oraz aktywne raportowanie podjętych działań
  • Reprezentowanie firmy podczas imprez wystawienniczych
  • Praca na terenie pow. rawskiego

WYMAGANIA

  • Mile widziana znajomość branży rolniczej (ciągniki, maszyny rolnicze)
  • Doświadczenie handlowe mile widziane
  • Wysoka kultura osobista
  • Komunikatywność oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Dyspozycyjność
  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane wykształcenie rolnicze, jednak nie jest to warunek konieczny)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość obsługi komputera (pakiet Office)
  • Odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja) uzależnione od wyników pracy
  • Samochód służbowy
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • Szkolenia produktowe oraz handlowe, możliwość rozwoju zawodowego
  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole

Więcej informacji pod nr tel. 509304240

Zainteresowane osoby zachęcamy do składania CV.

Prosimy o dołączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Przedsiębiorstwo Handlowe „Agroskład” Włodzimierz Jabłoński, Jacek Kaczuba Spółka jawna w celu uczestnictwa w niniejszym procesie rekrutacyjnym.”

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych, w tym przysługujących prawach znajdują się www.agrosklad.com.pl/obowiazek-informacyjny/