Przedstawiciel Handlowy ds. hurtowej sprzedaży materiałów budowlanych

Agroskład
Dodane 1 miesiąc dni temu

PH AGROSKŁAD (Centrala Ujazd) poszukuje osoby na stanowisko Przedstawiciela Handlowego ds. hurtowej sprzedaży materiałów budowlanych

Masz żyłkę do handlu? Chcesz zdobyć nową wiedzę i doświadczenie? Dołącz do naszego zespołu!

Opis stanowiska:

– sprzedaż i jej rozwój na podległym terenie,

– realizacja założonych celów sprzedażowych,

– stałe powiększanie portfolio klientów,

– budowanie i utrzymywanie bardzo dobrych relacji z obecnymi klientami,

– przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji,

– bieżące raportowanie pracy w systemie do zarządzania kontaktami z klientami.

Wymagania:

– wykształcenie minimum średnie,

– doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej oraz znajomość rynku materiałów budowlanych

będzie dodatkowym atutem,

– samodzielność , odpowiedzialność,

– silna motywacja i nastawienie na wynik,

– dyspozycyjność i zaangażowanie w pracę,

– umiejętność pracy pod presją czasu,

– prawo jazdy kategorii B i doświadczenie w prowadzeniu.

Gwarantujemy:

– wynagrodzenie premiujące osiągane wyniki,

– urozmaiconą i satysfakcjonującą pracę w młodym zespole,

– stałą umowę o pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem,

– profesjonalne szkolenia,

– pakiet socjalny oraz niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, komputer, telefon komórkowy)

samodzielne stanowisko z możliwością realizacji własnych pomysłów,

Masz pytania? Zadzwoń 500062160

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV

Prosimy o dołączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Przedsiębiorstwo Handlowe „Agroskład” Włodzimierz Jabłoński, Jacek Kaczuba Spółka jawna w celu uczestnictwa w niniejszym procesie rekrutacyjnym.”

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych, w tym przysługujących prawach znajdują się www.agrosklad.com.pl/obowiazek-informacyjny/