Materiał siewny od Agroskład - jakość to dla Nas podstawa
Masz wątpliwości?
Zapytaj eksperta:
Tel:+ 48 535 531 033
mateusz.starosta@agrosklad.com.pl

Prawidłowy wzrost plonów jest uzależniony od dwóch głównych czynników: użytego materiału siewnego oraz nawożenia. Stosowanie nawozów mineralnych nie może być jednak nieograniczone. Z tego właśnie powodu warto sięgać po kwalifikowany materiał siewny, który gwarantuje nie tylko obfite, zdrowe plony, ale także znaczne zmniejszenie wydatków na nawożenie i środki ochrony roślin.

Agroskład nawozy

Wybór dobrej odmiany do produkcji roślinnej ma coraz większe znaczenie. Kwalifikowany materiał siewny to gwarancja najwyższej jakości nasion, precyzja siewu, równomierne wschody i rozwój łanu, a także zadowolenie odbiorcy końcowego produktu. Jednocześnie Niższe koszty nawożenia i środków chemicznych przekładają się na lepszą opłacalność produkcji i zwiększenie dochodów.

W szerokiej ofercie firmy Agroskład Rolnik znajdzie kilkadziesiąt odmian kwalifikowanego materiału siewnego. Jesteśmy dystrybutorem sprawdzonych i cenionych odmian najlepszych hodowców tj. rzepak, kukurydza, pszenica, żyto, pszenżyto ,owies, łubin, groch oraz jęczmień hybrydowy, międzyplony i mieszanki traw.

 

 

Nowości i promocje wprost na twój e-mail.