Magazynier/Operator wózka – Centrala Ujazd

AGROSKŁAD zatrudni na stanowisko magazynier/operator wózka widłowego – Centrala Ujazd

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawa + premia
  • miłą atmosferę pracy i zgrany zespół

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie produktów zgodnie z dokumentacją
  • transport ręczny i przy użyciu wózków ręcznych
  • typowe prace magazynowe przy użyciu wózków podnośnikowych

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • mile widziane uprawnienie na wózki widłowe

Więcej informacji pod nr tel. 601-280-405

Jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/zainteresowany podjęciem współpracy, zachęcamy do składania aplikacji koniecznie z dopiskiem nazwy stanowiska na adres: marketing@agrosklad.com.pl lub bezpośrednio w siedzibie firmy: AGROSKŁAD Sp. z o.o., (97-225) Ujazd, Józefin 39.

Informację o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo na www.agrosklad.com.pl/rodo-agrosklad/

Zachęcamy do udziału w procesie rekrutacji.

Dołącz do nas!