Przedstawiciel handlowy – dział rolny

Agroskład
Dodane 2 miesiące dni temu
Firma Agroskład zatrudni przedstawiciela handlowego do działu rolnego (Oddział Ujazd).

Opis stanowiska:

– sprzedaż nawozów, materiału siewnego i środków ochrony roślin
– doradztwo techniczne
– utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
– pozyskiwanie nowych klientów

Wymagania:

– mile widziana znajomość branży rolniczej (nawozy, środki ochrony roślin)
– dyspozycyjność, odpowiedzialność, komunikatywność
– umiejętność pracy w zespole
– prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

– stałą umowę o pracę na pełen etat
– atrakcyjny system wynagrodzeń zależny od osiąganych wyników
– podstawowe narzędzia (telefon, komputer, samochód)
– możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego
– pracę w młodym zgranym zespole

CV prosimy przesyłać na adres: ewa.jablonska@agrosklad.com.pl
Więcej informacji pod nr tel. 792 944 944

Do każdego przesłanego CV i listu motywacyjnego w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji proszę dołączyć klauzulę na przetwarzanie danych (tekst poniżej).

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko przedstawiciel handlowy przez
Przedsiębiorstwo Handlowe „Agroskład” Włodzimierz Jabłoński, Jacek Kaczuba spółka jawna, Józefin 39, 97-225 Ujazd, zgodnie z
europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).”