Przedstawiciel handlowy ds. części zamiennych i maszyn rolniczych

Agroskład
Dodane 1 miesiąc dni temu

PH AGROSKŁAD (Oddział Tuszyn) poszukuje osoby na stanowisko przedstawiciela handlowego ds. części zamiennych i maszyn rolniczych

Opis stanowiska:

  • sprzedaż części zamiennych do maszyn rolniczych
  • sprzedaż maszyn rolniczych
  • doradztwo, przyjmowanie i składanie zamówień
  • chęć do pracy, nauki i wytrwałość

Wymagania:

  • podstawową wiedzę na temat branży rolniczej, m.in. maszyn rolniczych
  • dyspozycyjność, odpowiedzialność, komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • stałą umowę o pracę na pełen etat
  • atrakcyjny system wynagrodzeń zależny od osiąganych wyników
  • podstawowe narzędzia (telefon, komputer)
  • możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego
  • pracę w młodym zgranym zespole

Więcej informacji pod nr tel. 513096719

Zainteresowane osoby zachęcamy do składania CV.

Prosimy o dołączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Przedsiębiorstwo Handlowe „Agroskład” Włodzimierz Jabłoński, Jacek Kaczuba Spółka jawna w celu uczestnictwa w niniejszym procesie rekrutacyjnym.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych, w tym przysługujących prawach znajdują się www.agrosklad.com.pl/obowiazek-informacyjny/”