Mechanik – Odział Łowicz

Agroskład
Dodane 2 tygodnie dni temu

Firma PH AGROSKŁAD zatrudni mechanika

Oferujemy:

– stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
– atrakcyjny system wynagrodzeń
– niezbędne narzędzia pracy
– umowę o pracę na pełny etat

Wymagania:

– mile widziane wykształcenie zawodowe (mechanik, elektromechanik, elektryk)
– mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku mechanika
– umiejętność montowania, uruchamiania, konserwacji mechanicznych układów maszyn i urządzeń
– systematyczność i konsekwencja w działaniu

Opis stanowiska:

– diagnostyka – naprawa ciągnika (układów elektrycznych, podzespołów elektronicznych) i maszyn rolniczych zgodnie z rozpisaną procedurą dla poszczególnych maszyn
– prowadzenie bieżących napraw ciągników i maszyn rolniczych
– wykonywanie okresowych przeglądów diagnostycznych
– prawidłowe użytkowanie oraz wykazywanie należytej dbałości o powierzone narzędzia

CV prosimy wysyłać na adres: ewa.jablonska@agrosklad.com.pl

Więcej informacji pod nr telefonu: 513 096 719

Zapraszamy do składania CV
Do CV w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji proszę dołączyć zgodę na przetwarzanie danych (tekst poniżej). Dokumenty przesłane bez poniższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko Mechanik przez Przedsiębiorstwo Handlowe „Agroskład” Włodzimierz Jabłoński, Jacek Kaczuba spółka jawna, Józefin 39, 97-225 Ujazd, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).”