Mechanik ciągników i maszyn rolniczych – oddział Łowicz

Agroskład
Dodane 5 miesięcy dni temu

Firma AGROSKŁAD (oddział Łowisz) zatrudni mechanika ciągników i maszyn rolniczych

Oferujemy:

– stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

– atrakcyjny system wynagrodzeń

– niezbędne narzędzia pracy

– umowę o pracę na pełny etat

Wymagania:

– mile widziane wykształcenie zawodowe (mechanik, elektromechanik, elektryk)

– mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku elektromechanika

– umiejętność montowania, uruchamiania, konserwacji mechanicznych układów maszyn i urządzeń

– systematyczność i konsekwencja w działaniu

Opis stanowiska:

– diagnostyka – naprawa ciągnika (układów elektrycznych, podzespołów elektronicznych) i maszyn rolniczych zgodnie z rozpisaną procedurą dla poszczególnych maszyn

– prowadzenie bieżących napraw ciągników i maszyn rolniczych

– wykonywanie okresowych przeglądów diagnostycznych

– prawidłowe użytkowanie oraz wykazywanie należytej dbałości o powierzone narzędzia

CV prosimy przesyłać na adres: marketing@agrosklad.com.pl / Szczegółowe informacje o ofercie: 513 096 719

Prosimy o dołączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Przedsiębiorstwo Handlowe „Agroskład” Włodzimierz Jabłoński, Jacek Kaczuba Spółka jawna w celu uczestnictwa w niniejszym procesie rekrutacyjnym.”

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych, w tym przysługujących prawach znajdują się www.agrosklad.com.pl/obowiazek-informacyjny/